Okna dachowe wymagają specjalnego typu osłon okiennych. Nie są one pochylone tak jak zwykłe okna pod kątem 90 stopni względem ziemi, co wymusza zastosowanie specjalnych rozwiązań trzymających materiał jak najbliżej okna.

Rolety do okien dachowych w kasecie oprócz osłoniętego wałka nawojowego z materiałem posiadają boczne prowadnice trzymające materiał jak najbliżej okna.

Dla mniej wymagających oferujemy rolety do okien dachowych bez prowadnic i bez kasety wyposażone w mechanizm sprężynowy. Materiał w tym systemie jest naciągany za pomocą sprężyny i blokowany na jednym z kilku zaczepów umieszczonych po bokach okna.

Oferujemy oryginalne rolety do okien dachowych firm Velux i Fakro. W naszej ofercie znajduje się również nasz własny system rolet bez kasety lub system plis do okien dachowych w atrakcyjnej cenie.

Rolety do okien dachowych oferujemy zarówno w wersji z materiałem przepuszczającym światło, jak i stopującym całkowicie promieniowanie słoneczne. Do pomieszczeń, w których występuje problem nadmiernego nagrzewania rekomendujemy rolety dachowe z materiału ze srebrzystą powłoką, który ma bardzo dobre parametry izolacji cieplnej.