Moskitiery w ramkach stałych to najlepszy sposób na inwazje much, komarów i innych owadów. Można narzekać na skuteczność zapachowych odstraszaczy, środków przeciwowadowych stosowanych na skórę – z naszymi moskitierami masz pewność, że komary nie przelecą przez okno. Możesz cieszyć się ze świeżego powietrza nie zapraszając jednocześnie chmary bzyczących nieproszonych gości.

Moskitiery firmy Żalmal wykonane są na aluminiowych ramkach z wytrzymałego grubego profilu. Siatka do moskitier wykonana jest z materiału z włókna szklanego i w przeciwieństwie do dostępnych na rynku siatek z pcv, nie rozciąga się.

Moskitiery w ramkach stałych zamontowane są za pomocą aluminiowych blaszek, które przytwierdzają moskitierę do ramy okna. Po przekręceniu blaszek moskitierę można zdemontować.

W naszej ofercie znajdują się też moskitiery w ramkach montowane za pomocą magnesów.

Moskitiery w ramkach stałych są najtańszą wersją moskitier, tańszą od moskitier drzwiowych oraz moskitier zwijanych. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, natomiast minusem jest konieczność ich demontowania w przypadku kiedy chcemy coś przełożyć przez okno lub wyjść przez drzwi balkonowe z zamontowaną moskitierą w ramce stałej.