Firma Żalmal jest producentem moskitier z siatkami stalowymi montowanych do okien drewnianych, aluminiowych lub z pcv.

Moskitiery wykonane są z tego samego profilu co moskitiery z siatką przeciwko komarom i innym owadom, z tym że zamiast siatki zatrzymującej owady, zainstalowana jest siatka stalowa ocynkowana, która wytrzymuje napór większych zwierząt: kotów, psów, chomików i innych zwierzaków.

Idealnie nadaje się ona do zabezpieczenia przed wypadnięciem zwierząt z okien na wyższych piętrach bloku albo kamienicy. Dzięki niej można cieszyć się świeżym powietrzem, nie obawiającej się jednocześnie o życie i zdrowie swoich pupili.

Moskitiera z siatką stalową może zostać również wykonana z dodatkiem siatki przeciwko komarom. Należy jednak pamiętać, że siatka przeciwko owadom może nie wytrzymać ostrych pazurów kotów lub innych zwierząt.

Moskitiery z siatką stalową spełniają również funkcje ochronne przed inwazją szczurów i myszy w pomieszczeniach piwnicznych lub np. na strychu.

Nasza firma oferuje również drzwi moskitierowe z siatką stalową na zawiasach. Jest to idealne rozwiązanie do drzwi tarasowych i balkonowych. Oferujemy również moskitiery ze specjalnym przejściem dla zwierząt, które można aktywować z dowolnym momencie za pomocą wbudowanej blokady.